Stretnutie s nositeľom Nobelovej ceny za fyziku D.D. Osheroffom 24.6.2012

Na stretnutí s nositeľom Nobelovej ceny za fyziku členovia nášho klubu prezentovali činnosť, ktorej sa venujú vo svojom voľnom čase. Výsledky svojej práce predstavili v troch projektoch: Nebojme sa fyziky, Liečivá sila prírody a Z histórie Amavet klubu v Cejkove, pretože tu náš klub pracuje už 20 rokov. Deti so záujmom  sledovali vystúpenie nobelistu, keď rozprával o svojich začiatkoch, o úspechoch aj ako sa dopracoval svojou vedeckou činnosťou  k získaniu Nobelovej ceny za fyziku, pri výskume hélia. Počas stretnutia s pánom  Osheroffom  pri našich projektoch, náš hosť prejavil uznanie za činnosť, ktorú deti robia v oblasti vedy, čo bolo veľkým  povzbudením  pre deti do ich ďalšej činnosti.

Tento obsah bol zaradený v Články. Zálohujte si trvalý odkaz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>